Nejnovější články
Péče o specifické typy pleti.
Péče o pleť je důležitou součástí každodenního rituálu, který pomáhá udržovat pleť zdravou a vypadat mladší. Každý typ pleti vyžaduje specifické péče a je důležité vybrat správné produkty a techniky pro daný typ pleti.
kosmetická péče s ultrazvukovou špachtlí
úvodní obrázek blogu
Permanentního make-up a nejčastější chyby při aplikaci.
Permanentní make-up je procedura, při které se do pokožky aplikuje pigment a vytvoří se tak trvalý kosmetický efekt, který může vydržet až několik let. Tento zákrok může významně zlepšit vzhled obličeje a zvýšit sebevědomí uživatelky, pokud je ale proveden špatně, může mít také závažné následky. Zde je seznam nejčastějších chyb při aplikaci permanentního make-upu:
úvodní obrázek blogu
Mikropigmentace - Na co se nejčastěji ptáte ?
úvodní obrázek blogu
Jak pečovat o permamentní make-up !
Následná péče po aplikaci mikropigmentace je nezbytná pro získání nejlepších výsledků dodržovat pokyny, abyste mohli udržet své rty, obočí nebo oční linky krásné po co nejdelší dobu. Je třeba věnovat pozornost péči, aby se zabránilo problémům s hojením a zachovala se co nejlepší kvalita a trvanlivost.
úvodní obrázek blogu
Jak hydratovat pleť v zimním období?
V zimním období je pokožka náchylnější k vysušení kvůli nižší vlhkosti vzduchu a působení topných zařízení. Je důležité pokožku dostatečně hydratovat, aby byla pružná a zdravá. Zde je několik tipů, jak toho dosáhnout.
úvodní obrázek blogu
Kosmetika v obraze
Kosmetika je oblast, která se týká všech z nás, neboť každý máme rádi krásnou a zdravou pleť. V posledních letech se ale objevily spousty nových trendů a výrobků, které nás zahrnují značkami, přísadami a cenovými rozpětími.
úvodní obrázek blogu
Permanentní make up a kvalita používaných barev!
Používání kvalitních barev pro permanentní make-up je velmi důležité z několika důvodů:
úvodní obrázek blogu
10 DŮVODŮ PROČ PERMANENTNÍ MAKE-UP
Stále rozhodujete proč právě já a permanentní make up ?
úvodní obrázek blogu
Ultrazvuková špachtle,nepostradatelný pomocník
Nezbytná u ošetření všech typů pleti bez ohledu na citlivost nebo obtíže. Účinně a rychle čistí pleť a aktivuje v ní cenné látky z kosmetických sér a koncentrátů.Pomáhá zapracovat aktivní sérum, které odstraňuje jemné vrásky.
úvodní obrázek blogu
Pravidelnou depilací se chloupky oslabují
Depilace - deální v letních měsících,ale i během celého roku. Moje klientky mají tu zkušenost,že pokud chodí pravidelně na depilaci a navždy zahodí žiletku,pravidelnou depilací se chloupky oslabují a na některých místech přestávají růst trvale
úvodní obrázek blogu
Odpočinte si !
Pokládáme si otázku ,,Proč vlastně chodit na kosmetiku?" Už jen samotný fakt, že budete mít čas jen sama pro sebe je důležitý.
úvodní obrázek blogu
Hledala jsem, až jsem našla !
Trvalo mi nějakou dobu než jsem vybrala kosmetiku,která bude splňovat moje požadavky. Kosmetiku,která bude mít 100% přírodní složení bez chemie a při kontaktu s ní na vás dýchne omamná vůně přírody. To že je francouzská s téměř 50.letou historií mě jen utvrdilo v tom,že jsem našla tu pravou. Tady je pár informací proč jsem se rozhodla právě pro kosmetiku Phyt's
úvodní obrázek blogu
Jak se starám o pleť ?
Domácí péče o pleť je zásadní pro zdravou a krásnou pokožku. Když se klientek ptám jak se doma starají o pleť většinou dlouho hledají odpověď
úvodní obrázek blogu
Výhody alginatových masek
Alginatová maska má tu úžasnou vlastnost vázat na sebe obrovské množství vody.Proto ji ráda používám hlavně v létě kdy je pleť nejvíce dehydratovaná.
úvodní obrázek blogu
Přivítejte jarní dny s krásnou pletí
Po zimních měsících je třeba unavenou pleť trochu povzbudit. SOIN ÉNERGIE VITALE - REVIDERM - Okysličující ošetření.
úvodní obrázek blogu
Hladké nohy bez chloupků
Dokonalé letní opálení potřebuje ještě hladké nohy bez chloupků. Depilace je ideální varianta nejen na letní dny.
úvodní obrázek blogu
Hydratace pleti
Často se mě ptáte,jestli můžete hydratační krémy používat i v zimě.Koluje totiž mýtus,že vám může krém na pleti zamrznout a pleť popraskat.Není to pravda
úvodní obrázek blogu
Proč jsou důležité minerální UV filtry v opalovacích přípravcích?
Doba dovolených nám pomalu,ale jistě klepe na dveře. Ze slunce získáváme pro nás velmi důležitý vitamin D,ale pokožku je i tak třeba chránit.
úvodní obrázek blogu
Tipy na plesový make-up pro dokonalý vzhled
Plesová sezóna je před námi! Jste připraveni předvést všechny ty hodiny strávené před zrcadlem? Máme vše, co potřebujete, abyste na další taneční párty vypadali báječně.