Blog | MySkin

Tipy pro vás

Jak se udržet stále v kurzu

Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a postřehy ze světa kosmetiky. Sledovat mě můžete také na sociálních sítích.

Nejnovější články
Péče o specifické typy pleti.
Péče o pleť je důležitou součástí každodenního rituálu, který pomáhá udržovat pleť zdravou a vypadat mladší. Každý typ pleti vyžaduje specifické péče a je důležité vybrat správné produkty a techniky pro daný typ pleti.
Permanentního make-up a nejčastější chyby při aplikaci.
Permanentní make-up je procedura, při které se do pokožky aplikuje pigment a vytvoří se tak trvalý kosmetický efekt, který může vydržet až několik let. Tento zákrok může významně zlepšit vzhled obličeje a zvýšit sebevědomí uživatelky, pokud je ale proveden špatně, může mít také závažné následky. Zde je seznam nejčastějších chyb při aplikaci permanentního make-upu:
Mikropigmentace - Na co se nejčastěji ptáte ?
Jak pečovat o permamentní make-up !
Následná péče po aplikaci mikropigmentace je nezbytná pro získání nejlepších výsledků dodržovat pokyny, abyste mohli udržet své rty, obočí nebo oční linky krásné po co nejdelší dobu. Je třeba věnovat pozornost péči, aby se zabránilo problémům s hojením a zachovala se co nejlepší kvalita a trvanlivost.
Tipy triky
Tipy na plesový make-up pro dokonalý vzhled
Plesová sezóna je před námi! Jste připraveni předvést všechny ty hodiny strávené před zrcadlem? Máme vše, co potřebujete, abyste na další taneční párty vypadali báječně.
Doporučené přírodní produkty

Hydratace pleti

Často se mě ptáte,jestli můžete hydratační krémy používat i v zimě.Koluje totiž mýtus,že vám může krém na pleti zamrznout a pleť popraskat.Není to pravda

Proč jsou důležité minerální UV filtry v opalovacích přípravcích?

Doba dovolených nám pomalu,ale jistě klepe na dveře. Ze slunce získáváme pro nás velmi důležitý vitamin D,ale pokožku je i tak třeba chránit.