Tipy triky
Péče o specifické typy pleti.
Péče o pleť je důležitou součástí každodenního rituálu, který pomáhá udržovat pleť zdravou a vypadat mladší. Každý typ pleti vyžaduje specifické péče a je důležité vybrat správné produkty a techniky pro daný typ pleti.
Permanentního make-up a nejčastější chyby při aplikaci.
Permanentní make-up je procedura, při které se do pokožky aplikuje pigment a vytvoří se tak trvalý kosmetický efekt, který může vydržet až několik let. Tento zákrok může významně zlepšit vzhled obličeje a zvýšit sebevědomí uživatelky, pokud je ale proveden špatně, může mít také závažné následky. Zde je seznam nejčastějších chyb při aplikaci permanentního make-upu:
Jak hydratovat pleť v zimním období?
V zimním období je pokožka náchylnější k vysušení kvůli nižší vlhkosti vzduchu a působení topných zařízení. Je důležité pokožku dostatečně hydratovat, aby byla pružná a zdravá. Zde je několik tipů, jak toho dosáhnout.
Kosmetika v obraze
Kosmetika je oblast, která se týká všech z nás, neboť každý máme rádi krásnou a zdravou pleť. V posledních letech se ale objevily spousty nových trendů a výrobků, které nás zahrnují značkami, přísadami a cenovými rozpětími.
Permanentní make up a kvalita používaných barev!
Používání kvalitních barev pro permanentní make-up je velmi důležité z několika důvodů:
10 DŮVODŮ PROČ PERMANENTNÍ MAKE-UP
Stále rozhodujete proč právě já a permanentní make up ?
Ultrazvuková špachtle,nepostradatelný pomocník
Nezbytná u ošetření všech typů pleti bez ohledu na citlivost nebo obtíže. Účinně a rychle čistí pleť a aktivuje v ní cenné látky z kosmetických sér a koncentrátů.Pomáhá zapracovat aktivní sérum, které odstraňuje jemné vrásky.
Pravidelnou depilací se chloupky oslabují
Depilace - deální v letních měsících,ale i během celého roku. Moje klientky mají tu zkušenost,že pokud chodí pravidelně na depilaci a navždy zahodí žiletku,pravidelnou depilací se chloupky oslabují a na některých místech přestávají růst trvale
Odpočinte si !
Pokládáme si otázku ,,Proč vlastně chodit na kosmetiku?" Už jen samotný fakt, že budete mít čas jen sama pro sebe je důležitý.
Hledala jsem, až jsem našla !
Trvalo mi nějakou dobu než jsem vybrala kosmetiku,která bude splňovat moje požadavky. Kosmetiku,která bude mít 100% přírodní složení bez chemie a při kontaktu s ní na vás dýchne omamná vůně přírody. To že je francouzská s téměř 50.letou historií mě jen utvrdilo v tom,že jsem našla tu pravou. Tady je pár informací proč jsem se rozhodla právě pro kosmetiku Phyt's
Jak se starám o pleť ?
Domácí péče o pleť je zásadní pro zdravou a krásnou pokožku. Když se klientek ptám jak se doma starají o pleť většinou dlouho hledají odpověď
Výhody alginatových masek
Alginatová maska má tu úžasnou vlastnost vázat na sebe obrovské množství vody.Proto ji ráda používám hlavně v létě kdy je pleť nejvíce dehydratovaná.
Přivítejte jarní dny s krásnou pletí
Po zimních měsících je třeba unavenou pleť trochu povzbudit. SOIN ÉNERGIE VITALE - REVIDERM - Okysličující ošetření.
Hladké nohy bez chloupků
Dokonalé letní opálení potřebuje ještě hladké nohy bez chloupků. Depilace je ideální varianta nejen na letní dny.
Tipy na plesový make-up pro dokonalý vzhled
Plesová sezóna je před námi! Jste připraveni předvést všechny ty hodiny strávené před zrcadlem? Máme vše, co potřebujete, abyste na další taneční párty vypadali báječně.