Kosmetické ošetření

Ať vaše pleť stále září, od října do konce září.

Každé roční období má své. A každá pleť potřebuje individuální péči. Nespoléhám proto jen na své ruce nebo kvalitní přípravky, ale také na průlomové technologie, které pomáhají, aby pleť skutečně zářila.

Pleťová maska od MySkin

Bio kosmetika PHYT'S

Kvalitní kosmetika pro ženy

Profesionální Bio kosmetika PHYT'S momentálně splňuje moje vysoké nároky na přírodní kosmetické přípravky. PHYT'S je v současnosti jednou z vedoucích značek v oblasti profesionální péče o pleť ve Francii s více než 3000 kosmetickými salony a distribucí do 47 zemí světa.

100% přírodní

Jsem ráda, že výrobce garantuje 100% přírodní složení a certifikované BIO složky.

Vyrobeno ve Francii

Kosmetika PHYT'S se vyrábí výlučně ve Francii.

Kosmetické ošetření

Používám přírodní BIO kosmetiku PHYT'S.

KOSMETICKÉ PÉČE

Kompletní ošetření pleti

Kompletní kosmetika omladí a rozzáří vaši pleť.
Délka ošetření cca 90 min.

je navržena s ohledem na jedinečné potřeby vaší pleti, přizpůsobující se přesně na míru vašim individuálním potřebám. Toto ošetření zahrnuje komplexní kosmetickou péči, včetně masáže, která naplňuje vaše potřeby a poskytuje pleti optimální regeneraci a osvěžení.

Hloubkově čistící péče

Ošetření pleti pro smíšenou a mastnou pleť.
Délka ošetření cca 60 min.

Péče je navrženo pro pročištění a ochranu normální až mastné pleti. Toto ošetření spojuje speciální pročišťující aktivity s účinnými složkami pro harmonizaci pleti.

Zahajte ošetření jemným čištěním pokožky, následovaným fází exfoliace k odstranění nečistot. Speciální masážní sérum poskytuje kombinaci účinných látek pro zdokonalení účinku pod následnou maskou. Celý proces uzavírá ochranná péče přizpůsobená vašemu typu pleti

Chemický peeling

Délka ošetření cca 60 min.

Chemický peeling od PHYT'S představuje inovativní přírodní metodu pro zlepšení vzhledu pokožky. Tato služba je zaměřena na odstranění pigmentových skvrn, jizev, akné, černých teček, vrásek a rosacey, přičemž celkově zlepšuje tón a jas pleti. Provedení peelingu zajišťuje vyškolený odborník a firma PHYT'S představuje první certifikovaný přírodní chemický peeling na světě.

Aromaterapeutická péče

Spojuje v sobě výhody kompletní kosmetické péče a aromaterapie
Délka ošetření cca 90 min.

Spojuje v sobě výhody kosmetické péče a aromaterapie.

Tento typ péče je navržen tak, aby pomohl uvolnit napětí, zmírnit stres a zlepšit náladu. Využívá éterické oleje a další přírodní látky, aby se dosáhlo pozitivního účinku na pokožku.


Navíc se aromaterapeutická kosmetická péče může stát i příjemnou záležitostí pro smysly. Éterické oleje mají své charakteristické vůně, které mohou být uklidňující, osvěžující nebo povzbuzující. Vůně se může šířit v prostoru, kde je péče prováděna


Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit, zlepšit náladu a péči o svou pokožku, může být aromaterapeutická kosmetická péče pro vás skvělou volbou.

Anti-Age 50+

Omlazení pro zralou pleť
Délka ošetření cca 90 min.

Unikátní koktejl látek přináší péči, která hydratuje, zpevňuje a dodává minerály pleti. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, zinek a pšeničné proteiny, s pšeničnými klíčky pro elasticitu, cévéblým komplexem proti radikálům a srdcem péče - skořicí pro vypnutí pleti. Multivitamínový koktejl s vitamíny B, A, E, C, zinkem, citronem, aminokyselinami a pšeničnými proteiny je ideální protivráskové ošetření pro ženy nad 50 let. Čištění pleti a masáž s protivráskovými oleji stimulují buněčnou výměnu, zanechávají pleť odpočatou, zářící a revitalizovanou.

Anti-Age 30+

Vyživující, protistárnoucí účinek
Délka ošetření cca 90 min.

Péče kombinuje výživu, hydrataci a zpevnění pleti pomocí speciálních látek, které ji prohřejí, zchladí a zároveň zpevní. Zanechává pokožku svěží a zářivou Klíčovými složkami jsou pšeničné klíčky pro zlepšení elasticity, esenciální olej ze skořice pro prohřátí a vypnutí pleti, lískový ořech pro výživu a vitamín E proti stárnutí. Toto ošetření je ideální pro demineralizovanou, povislou a předčasně stárnoucí pleť. Skutečná tajná protistárnující zbraň pro zralou a suchou pleť, speciálně vyvinutá pro jemnou pleť s nedostatkem živin

Blíží se nejkrásnější čas roku!

Ještě nemáte Vánoční dárek ?

Získejte naše exkluzivní vánoční dárkové poukazy a udělejte někomu radost

Dejte svým blízkým dárek, který budou milovat!