TRADIČNÍ ESENCE

Přírodní cesta ke zdraví

Objevte sílu esenciálních olejů a přírodních výtažků pro zdravější a harmoničtější život.

MŮJ PŘÍBĚH

Jak jsem objevila kouzlo

esenciálních olejů

Můj zájem o esenciální oleje se začal formovat již před několika lety. Stále jsem hledala více informací a odvahu se do tohoto světa ponořit hlouběji. Přes zdravou výživu, čínskou medicínu a houby jsem nakonec objevila opravdový smysl a především zázrak, který v sobě esenciální oleje ukrývají.

Co mě přesvědčilo?

Dlouho jsem řešila problémy se zdravím mé dcery – ekzémy, nemoci a časté potíže s dýchacími cestami. Vyzkoušela jsem snad úplně všechno, co mi tradiční medicína i přírodní cesta nabízely. Některé léčby pomohly, ale vše se postupně vracelo do původních kolejí. Nyní už bronchitidy, ekzémy a vše s tím spojené nejsou naším každodenním chlebem. Díky přírodním olejům jsme tyto problémy potlačili na minimum a věřím, že časem dosáhneme úplného vyléčení.

esencialni oleje a difuzer
Karina Kudlickova

Pohlcena světem olejů !

Postupem času, jak jsem se do světa esenciálních olejů ponořila hlouběji, jsem zjistila, že jejich využití je mnohem širší, než jsem si kdy dokázala představit. Oleje našly své místo nejen v naší domácnosti, ale i při mé práci kosmetičky a masérky.

Naplno jsem se do toho zamilovala a esenciální oleje se staly nedílnou součástí mého každodenního života. Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti a ukázala vám, jak mohou esenciální oleje obohatit i váš život.

MAXIMÁLNÍ KVALITA Z JIŽNÍ FRANCIE

Co jsou esenciální oleje ?

Esenciální oleje od jsou známé svou čistotou a výraznou přírodní vůní. Výsledkem pečlivý výběru rostlinného materiálu a šetrného zpracování, které zachovává přirozené aromatické složky rostlin.

Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované rostlinné výtažky, které zachycují charakteristické vůně a léčivé vlastnosti rostlin. Obsahují těkavé aromatické sloučeniny, které mají široké využití v aromaterapii, kosmetice a péči o zdraví. Každý esenciální olej má jedinečné přírodní složení, které ovlivňuje jeho vůni, barvu a terapeutické vlastnosti

Esenciální oleje od jsou známé svou čistotou a výraznou přírodní vůní. Výsledkem pečlivý výběru rostlinného materiálu a šetrného zpracování, které zachovává přirozené aromatické složky rostlin.

Proces zajištění kvality esenciálních olejů

Co je Seed to Seal®

je symbolem závazku značky k poskytování nejkvalitnějších esenciálních olejů na trhu. Tento proces zaručuje, že každý produkt je vyráběn s ohledem na nejvyšší standardy kvality, vědy a etiky.

Esenciální oleje

Skutečně všestranným nástrojem

Esenciální oleje jsou bohatým zdrojem přirozených řešení pro různé potřeby a problémy. Experimentování s různými oleji a způsoby jejich použití může odhalit mnoho překvapivých a užitečných výhod.

Podpora imunitního systému

Eukalyptus, čajovník a oregano mohou díky svým silným antimikrobiálním a protizánětlivým vlastnostem účinně podpořit imunitní systém, celkového zdraví a dýchacích cest

Podpora hormonální rovnováhy

Esenciální oleje šalvěj muškátová, levandule a geranium mohou pomoci vyrovnávat hormony tím, že podporují endokrinní systém a pomáhají regulovat hormony

Zlepšení kvality spánku

Levandulový a cedrový olej jsou známé svými schopnostmi podporovat hluboký a klidný spánek, což je klíčové pro celkové zdraví a regeneraci těla​

Čistá domácnost

Esenciální oleje jako citron, tea tree a levandule mají silné antibakteriální a antiseptické vlastnosti, které mohou být použity k přírodnímu čištění a dezinfekci domácnosti

Aromaterapie
pro relaxaci a stresovou úlevu

Oleje jako levandule, bergamot a růže mají uklidňující vlastnosti, které mohou pomoci snížit úzkost a stres, čímž podporují duševní pohodu a relaxaci

Přírodní parfémy

Esenciální oleje jsou přírodní alternativou ke komerčním parfémům, které mohou obsahovat syntetické chemikálie. Použitím esenciálních olejů můžete vytvořit příjemné aroma bez škodlivých látek

KURZY A WORKSHOPY

Naučte se pracovat s esenciálními oleji

a využijte jejich potenciál

Objevte svět esenciálních olejů prostřednictvím našich kurzů a získejte hluboké znalosti o jejich použití

Profesionální využití

Esenciální oleje i pro profesionály


Masáže

Esenciální oleje zvyšují účinnost masáží tím, že podporují hlubší relaxaci a rychlejší úlevu od bolesti.

Kosmetika

Integrace esenciálních olejů do kosmetických procedur zlepšuje zdraví pokožky a přináší lepší výsledky díky jejich přirozeným léčivým vlastnostem.

Terapie

Esenciální oleje mohou poskytovat cílenou podporu pro různé zdravotní problémy, a zvýšit účinnost terapeutických sezení.

Wellnes

Použití esenciálních olejů v wellness službách vytváří příjemnější a uvolňující atmosféru

Přírodní esence v každodenním životě

pro zdraví, krásu a pohodu.

JAK ZAČÍT

Vyzkoušejte sílu přírody

Nečekejte na lepší okamžik! Připojte se k naší komunitě a naučte se, jak mohou esenciální oleje transformovat váš život. Získejte přístup k exkluzivním návodům, produktům a podpoře, která vám pomůže využít plný potenciál těchto přírodních zázraků. Klikněte zde a udělejte první krok k zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu."

Chci na kurz MySkin

Pokud máte jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín pro kurz, neváhejte se na mě obrátit.

Těšíme se na vaši účast !

Vzor ke stažení!

Máte dotazy nebo potřebujete další informace? Neváhejte nás kontaktovat!


Kontaktujte nás!

Máte dotazy nebo potřebujete další informace? Neváhejte nás kontaktovat!

Pro telefonické dotazy jsme dostupní na čísle +420 72918 642

Rezervační a pokladní systémy!

S pokladním systémem máte kompletní správu svého podniku na jednom místě - od rezervací, přes klientskou databázi, až po prodej.

Budeme vás kontaktovat !