Tipy triky

Tipy na plesový make-up pro dokonalý vzhled
Plesová sezóna je před námi! Jste připraveni předvést všechny ty hodiny strávené před zrcadlem? Máme vše, co potřebujete, abyste na další taneční párty vypadali báječně.

Začněte s dobrým základem.

 

Bezchybná pleť začíná pevným základem. Pokud máte pleť náchylnou k akné, začněte před aplikací make-upu používat hydratační krém bez oleje. To vám pomůže udržet vaši pokožku čistou a zabránit vzniku pupínků. Poté naneste základní nátěr, abyste vyhladili všechny nerovnosti a vrásky. Poté použijte lehký poprašek průsvitného pudru k fixaci make-upu a dodejte obličeji matný finiš. Nakonec přidejte pár kapek korektoru pod oči, abyste zakryli tmavé kruhy.

 

Dodejte svým očím barvu.

Abyste se ujistili, že vám oči vyskočí, zkuste přidat trochu barvy. Zkuste použít krémový stín místo tekutého. Krémové stíny mají tendenci zůstat déle než tekuté, takže k dosažení stejného efektu nebudete potřebovat tolik produktu. Můžete také použít tužku na oči k nakreslení linky podél horní linie řas.

 

Naneste korektor pod oči.

Korektor pomůže skrýt tmavé kruhy pod očima a dodá vám rovnoměrnější tón pleti. Pokud máte nějaké skvrny nebo jizvy, naneste korektor, abyste je zakryli.

 

Rozetřete ruměnec přes lícní kosti.

Naneste bronzer na vysoké body obličeje, jako jsou lícní kosti, čelo, nos, brada a čelist. Promíchejte prsty nebo štětcem.

 

Zvýrazněte obočí.

Lehkou rukou naneste bronzer podél horní části lícní kosti a po kořen nosu.